Hakkımızda

2010 yılı Kasım ayında Sigorta Eksperi Cem Dışpınar tarafından kurulan Demeks Sigorta Eks. Hiz. Ltd.Şti., sigorta eksperi Ersin Camcı’ nın ortaklığa katılmasıyla ivme kazanarak hızla değişen ve gelişen sigorta sektöründe kurumsal yerini almıştır.

 DEĞERLERIMIZ / İLKELERIMIZ

Tarafsız, bağımsız, dürüst ve şeffaf olmak; ayrıca ilgili yönetmelik ve mevzuatlara göre hareket etmek vazgeçilmez değerlerimiz ve ilkelerimizdir.

 MİSYONUMUZ

Genç, dinamik, çağdaş, tecrübeli ve çözüm odaklı bir ekip olmak. Eksperlik mesleğinin sonraki kuşaklar tarafından da algılanması ve benimsenmesini sağlamak, meslek onurunu her zaman yaşamak ve yaşatmak.

 VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sigorta ekspertiz alanında her zaman tercih edilir olmak, sektördeki memnuniyeti ve sigortalılık bilincini arttırmak.

 ULUSLARARASI VİZYONUMUZ

Globalleşen sigorta sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermek, ülkeler arası dil ve kültür farklılıklarının yarattığı engelleri kaldırmak, yine ülkeler arası mevzuat farklılığından kaynaklanan kayıpların önüne geçmek, dünyanın hemen hemen her noktasında ekspertiz hizmetine erişmeyi kolaylaştırmak, yurtdışı ekspertiz hizmetlerinin yerel anlayış ve alışkanlıklara uygun verilmesini sağlamak.